نظر سنجی
نظر شما در رابطه با سایت سازمان میراث فرهنگی استان قزوین چیست؟
عالی
خوب
متوسط


در آستانه فرا رسیدن هفته میراث فرهنگی ؛
نمایشگاه توانمندی‌های صنعتگران شهرستان آبیک افتتاح شد.

در آستانه فرا رسیدن هفته میراث فرهنگی، نمایشگاهی از آثار هنری و توانمندی‌های صنعتگران آبیک بعد از ظهر دیروز 24 اردیبهشت ماه توسط میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در محل دانشگاه غیاث الدین جمشید کاشانی این شهرستان افتتاح گردید.

در این نمایشگاه و بازارچه موقت که با همت و تلاش جمعی از صاحبان شرکت‌های تعاونی، کارآفرینان، استادکاران و هنرآموختگان صنایع دستی برپا شد، بیش از 600 اثر از آثار هنرمندان این شهرستان در رشته‌های گلیم بافی، سفالگری، نمد، جاجیم بافی، سبد بافی، تولیدات چرمی دست دوز، رودوزی‌های سنتی، معرق و احجام چوبی به معرض نمایش و فروش گذاشته شده و برای آشنایی علاقمندان و هنردوستان با روند تولید محصولات صنایع دستی تولید زنده رشته‌های معرق، گلیم، تولیدات چرمی دست‌دوز و رودوزی‌های سنتی توسط هنرمندان به اجرا درمی‌آید.
شایان ذکر است: در کنار نمایش آثار هنرمندان ضمن توزیع بروشورهای معرفی شهرستان، برای نخستین بار با چاپ تصاویر ابنیه تاریخی شهرستان و نمایش جذابیت‌های گردشگری نمایشگاه عکس نیز در این نمایشگاه برپا تا بازدید کنندگان با ویژگی‌های طبیعی، معماری، تاریخی و قومی شهرستان آبیک آشنا گردند.
این نمایشگاه به مدت سه روز در محل ساختمان مرکزی دانشگاه غیاث الدین جمشید کاشانی از ساعت 9 صبح تا 16 پذیرای بازدید کنندگان استدوشنبه 25 ارديبهشت 1396
12:21:57

 
Copyright © 2017 qchto.ir - All rights reserved
E-mail : info@qchto.ir - Power by Ghasedak ICT